Co je dobré vědět před objednáním?

Prodej Masa

Každý týden máme k prodeji připravené vyzrálé bio hovězí maso a bio vepřové maso. Drůbež je nutné objednat minimálně dva dny předem. Maso si můžete koupit přímo v našem Farmářském krámku. Náš týden začíná vždy ve čtvrtek, kdy máme i největší výběr masa a výrobků.

Čtvrtek 10 - 17hod.
Pátek 10 - 17hod.
Sobota 10 - 13hod.
Pondělí 10 - 17hod.

Objednání Masa

Pokud chcete mít jistotu, že u nás koupíte přesně takový druh a množství masa, které si přejete, je dobré si je předem objednat. Vaši objednávku Vám připravíme dle vašich požadavků. Vybírat si můžete jednotlivé kousky masa podle druhu nebo zvolíte Výhodné 10kg balení. Balení obsahuje maso zadní, přední, krk, hrudí, kostky na guláš, kližku, pupek a žebra. K balíčku navíc dostanete kosti na vývar zdarma.
Níže naleznete kompletní ceníky vyzrálého bio hovězího masa, bio vepřového masa a drůbeže.


Bio hovězí

Vyzrálé bio hovězí maso z pastevního ekologického chovu vakuově balené po jednotlivých partiích v balíčcích 500g - 1000g.

ceny >>
Drůbež a ostatní

Husy, kachny, kuřata z výběhového chovu, pasena na trávě a krmena šrotem vlastní bio produkce. Oškubaná, vykuchaná s droby ve vakuovém balení.

ceny >>
Mangalica

Odvěšené bio vepřové maso z venkovního ekologického chovu vakuově balené po jednotlivých partiích v balíčcích 500g - 1000g.

ceny >>
Uzeniny

Momentálně měníme sortiment uzenin a pracujeme na nových produktech. Děkujeme za pochopení.

ceny >>

Kvalitní, masový produkt z lokálního chovu.
Prodej ze dvora

objednat

jak objednat?

  • Výběr produktů

    V naši nabídce na těchto stránkách si vyberte požadovaný druh masa, nebo zvolte zvýhodněný 10kg balíček.

  • Sepsání objednávky

    Na záložce "objednávka" vypiště formulář a do textu zprávy napište vaši objednávku. K objednávce rovněž dopište podrobnosti k tomu jak budete maso chtít odebrat apod.

  • Odeslání objednávky

    Odešlete objednávku klikem na tlačítko objednat a vyčkejte zpětného potvrzujícího mailu. Tento mail není generován automaticky, ale až po ověření dostupnosti. Takže mějte prosím pochopení.